KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012069

nr 1201 2069

Jens Mathisen

(1926-2003), Norge

Oljemålning, Signerad, daterad -76. Olja på pannå, 22x27 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 september 2018
kl 19:28:30

31/8 19:11:10 1      Vinnande bud

Jens Mathisen

Läs mer om Jens Mathisen